İzmir Doğum Günü Organizasyonu

izmir doğumgünü organizasyonu
izmir doğumgünü organizasyonu

İzmir Doğumgünü Organizasyonu

Son yıllarda oldukça popüler olan özel tema konseptli doğum günü partileri gün geçtikçe daha şık tasarımlarla göz dolduruyor. Happy Organizasyon olarak biz de bu değişim ve gelişime ayak uyduruyoruz. Sizlere daha şık ve yaratıcı fikirler, tasarımlar ile bu mutlu gününüzü unutulmaz bir anı olarak kalmasına katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Özellikle İzmir doğum günü organizasyonu ihtiyacınız için kız ve erkek çocuklara özel konseptli doğum günleri partileri düzenliyoruz. Çocuklarınız ve misafirlerinize özel bir gün yaşatıyoruz. Organizasyon hizmetimiz genellikle İzmir, Manisa ve Aydın genelidir. Bunların dışındaki illere doğum günü organizasyonu hizmeti vermemekteyiz.

Bize Telefon veya WhatsApp ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

izmir balerin doğungünü teması
izmir balerin doğungünü teması
balerin tema doğum günü organizasyonu
balerin tema doğum günü organizasyonu
temalı doğumgünü organizasyonu izmir
temalı doğumgünü organizasyonu izmir
doğumgünü organizasyonu izmir
doğumgünü organizasyonu izmir

Balerin Temalı Doğum Günü

Kız çocuklarının en çok beğendiği konsept olan balerin doğum günü teması hizmeti vermekteyiz. Pembe tonlarda tasarımlar, lezzetli ve şık ikramlar, konsepte uygun renklerde balonlar içe bir bütünlük içinde her detay düşünülmüştür, balerin temalı doğum günü partisinde.

İzmir balerin konsepti doğum günü temasında isteğe özel bazı tasarımsal değişiklikler yapılabilmektedir.

doğum günü organizasyonu izmir
doğum günü organizasyonu izmir
izmirde doğumgünü organizasyonu
izmirde doğumgünü organizasyonu

Palyaçolu Doğumgünü Konsepti İzmir

Eğer doğum günü organizasyonlarında çocukların eğlenmeleri için etkinlik planlanmadıysa, çocuklar bazen çabuk sıkılabilmektedirler. Bunun için çocukların çok sevdiği karakter olan palyaço ile eğlenceleri artmaktadır. Her konseptimize uygun özel etkinlikleri ile palyaçomuz da hizmetimize dahildir. Palyaçolu doğumgünü organizasyonu için etkinliğin İzmir içerisinde olması gerekmektedir.

izmir doğum günü organizasyonu
izmir doğum günü organizasyonu
kız doğumgünü teması izmir
kız doğumgünü teması izmir

İzmir Doğum Günü Mekanları

Çocuğunuzun bu özel gününü istediğiniz yerde ve mekanda kutlayabilirsiniz. İzmir’de birçok kafe, restaurant, kahvaltı salonu veya açık hava doğum günü organizasyonlarına özel mekanlar mevcuttur. Kendi özel bahçenizde, evinizde de doğumgünü kutlayabilirsiniz. Biz istediğiniz her mekanı ve yeri hayallerinizdeki gibi süslüyoruz.

Örneğin bu konseptimiz İzmir Buca’da Kahve Diyarı’nda gerçekleştirilmiştir. Özel doğum günü alanları ile sadece misafirlerinize özel olarak ayrılmış bölümleri mevcuttur. Kahvaltı ile birlikte doğum günü kutlaması gerçekleştirilmiştir. Uygun fiyatları ve lezzetli menüleri ile oldukça tercih edilen bir mekandır.

Bu gibi birçok mekan da mevcuttur. Eğer aklınızda bir mekan yok ise biz sizlere bu konuda da yardımcı oluyoruz.

izmir doğumgünü mekanları
izmir doğumgünü mekanları
doğum günü organizasyonu
doğum günü organizasyonu
doğumgünü organizasyon
doğumgünü organizasyon

İzmir doğumgünü organizasyonu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm isteklerinizi dikkate alarak özel tasarım konseptlerimiz ile sizlerin yanınızdayız.

çocuklarımıza unutulmaz bir anı bırakmak dileğiyle

 

Doğum Günü Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sevdiklerimize iyi bir doğum günü hazırlamak için dikkat edilmesi gereken hususların başında şüphesiz kutlamanın yapılacağı mekan gelmektedir. Mekan seçimi yaparken ulaşımın kolay olmasına, konseptin doğum günü partisi ile uyumlu olmasına, çalınan müziklerin kalitesine ve mekanın atmosferine özellikle dikkat etmek gerekir. Böyle bir mekanda kutlanacak doğum günü emin olun ki sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacaktır. Doğum günü partisinde her şeyin kafanızdaki plan doğrultusunda gitmesini istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli iki husus ise mekanın konseptinin partiyle uyumlu olması ve ortamın gürültülü olmamasıdır.

Sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek kaliteli bir doğum günü partisi için maalesef mekanı belirlemekle iş bitmiyor. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en kritik husus doğum günü partisi öncesinde mekanın mutlaka kontrol edilmesidir. Masaların düzeninin, doğum günü pastasının, mumların ve doğum günü çiçeklerinin kafanızdaki planla uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi aksatırsanız hem siz, hem de sizden özel bir doğum günü partisi bekleyen sevdikleriniz büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir. Yüzde yüz kusursuz bir doğum günü partisi için doğum günü pastasının sunumundan tutun da hediyelerin sunumuna kadar her şeye dikkat etmeniz gerekir.

İyi bir doğum günü organizasyonunun kritik virajlarından biri de şüphesiz organizasyonda kullanılacak malzemelerdir. Doğum günü partilerinin vazgeçilmezi olan süslere ve doğum günü çiçeklerine ise özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü doğum günü kutlaması için yapılan organizasyonda kullanılan süsler ve doğum günü çiçekleri doğum gününü kutladığınız sevdiğinizi mutlu etmekle kalmayacak, ona verdiğiniz değerinde bir nişanesi olacaktır. Doğum günü çiçeklerinin seçiminde yapılan en önemli hata doğum günü partisini düzenleyen kişinin veya organizasyon firmasının, kendi sevdiği çiçekleri almasıdır. Bu nedenle çiçek seçimini yaparken doğum günü kutlanan kişinin sevdiği çiçeklerden bir aranjman yapılması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır

Çocuklar İçin Doğum Günü Organizasyonunun Püf Noktaları

Evlatlarımız için yapacağımız doğum günü organizasyonları bizim için çok değerlidir. Bu organizasyonların kusursuz olmasına çok özen gösteririz. Çünkü evladının doğum günü partisinde yaşayacağı hayal kırıklığının telafisinin olmadığının her anne ve baba bilincindedir. Şunu da belirtmekte fayda var ki bu organizasyonları yaparken telaşlanmamaya çok dikkat etmek gerekir. Çünkü telaş, bizlere farkına dahi varmayacağımız hatalar yaptırabilir. Hatta bütün işleri içinden çıkılmaz hale dahi getirebilir. Bu nedenle evlatlarımıza doğum günü partisi hazırlarken püf noktalarını bilmemiz hem bizim işimizi daha kolay kılacaktır, hem de organizasyona katılanların daha da keyif alacağı bir parti organize etmemizi sağlayacaktır.

Çocuklar için doğum günü organizasyonunda tema önemli hususların başını çeker. Doğum günü partisinin teması çocuğun yaşı ve cinsiyetiyle uyumlu olmalıdır. Doğum günü organizasyonunun temasının belirlenmesinde doğum gününü kutlayacağınız çocuğunuzun sevdiği masallar, çizgi film kahramanları, sevdiği oyuncaklar, renkler ve kitaplar işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Şunu da unutmayın ki iyi bir doğum günü organizasyonu için ilk iş olarak temayı belirleyin. Çünkü doğum günü pastanızı, davetiyelerinizi, hediyelerinizi, mekan süslerini temayla uyumlu seçme fırsatını elde edersiniz.

Çocuğunuz için yapacağınız doğum günü organizasyonunda mekan seçimi yaparken çocuğunuzun yaşını mutlaka göz önünde bulundurun. Örneğin çocuğunuz 1 – 2 yaşında ise mekan seçiminiz çocuğunuzun alışık olduğu bir yer olsun. Bu eviniz, evinizin bahçesi ya da ailece sık gittiğiniz bir mekan olabilir. Unutmayın ki bu tür mekanlarda çocuğunuz kendisini daha rahat hissedecektir. Çocuğunuz 3 yaş ve üstünde ise özel parti evleri iyi bir tercih olabilir.

Diğer dikkat edilecek püf noktalar ise doğum günü için düzenlenecek parti saatinin, çocuğunuzun uyku saati ile çakışmaması, misafirlere verilecek hediye seçiminde hediyenin temayla uygunluğu, mekanın süslenmesinde kullanılacak malzemelerin temaya uygunluğu, 2 – 6 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenecek doğum günü partilerinde organizasyonu yaparken animasyon ya da palyaçonun unutulmamasıdır.

Stres Yapmayın

Doğum günü organizasyonlarında doğum günü kutlanacak sevdiğimize en iyi partiyi hazırlayabilmek için elden gelen elbette yapılmalıdır. Ancak bu tür organizasyonları düzenlerken mükemmel olacağım diye stres yapmamak gerekir. Her şeye hakim olmaya çalışmaktansa organizasyonu biraz akışına bırakmanın faydası yüksek olacaktır. Gereksiz kurallardan ise kesinlikle kaçınarak esnek olmaya çalışın. Organizasyonda esneklik payınızın olması katılımcıların kendilerini rahat hissetmesini ve daha kaliteli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Diğer Dikkat Edilmesi Gerekenler

Misafirlerinizi karşılarken onları ortama ısındıracak ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak bir karşılama müziğini sakın unutmayın. Ayrıca misafirlerinizin masalarına giderek onlara ‘hoş geldiniz’ demeyi ve kısa da olsa muhabbet etmeyi ihmal etmeyin. İzmir doğum günü organizasyonu yaparken amacın parti kurallarına uymaktan daha çok eğlenmek olduğunu unutmayın ki temanızı maksimum eğlence üzerine kurasınız. Bir doğum günü organizasyonunu unutulmaz yapan en önemli şey yemekten daha çok müzik ve eğlencedir. Bu nedenle karşılama müziğini, arka plan müziğini, yemek müziğini ve eğlence esnasında çalınacak müzikleri seçerken çok titiz olmalı, gerekirse yardım almaktan çekinmemelisiniz.

Doğum günü kutlanacak sevdiğiniz ile ilgili kısa bir slayt gösterimi ona kendisini özel hissettirecektir. Ayrıca partiye katılan davetliler, doğum günü kutlanan kişiyle ilgili mutlaka bir fotoğraf çektirmek isteyecektir. Bu esnada bir kargaşa yaşanmaması için önceden bir tedbir düşünmeniz faydanıza olacaktır.