İzmir Hastane Doğum Odası Süsleme

izmir doğum odası süsleme
izmir doğum odası süsleme

Özel Ege Şehir Hastanesi Doğum Odası Süsleme

izmir hastane doğum oda süsleme
izmir hastane doğum oda süsleme
izmir hastane doğum odası süsleme
izmir hastane doğum odası süsleme
izmir hastane oda süsleme
izmir hastane oda süsleme
erkek bebek ayıcık konsept doğum odası süsleme
erkek bebek ayıcık konsept doğum odası süsleme

Hastane Odası Süsleme

İzmir’de doğum yapacağınız hastanede isteğinize özel konsept ve tema ile doğum odası süsleme hizmeti vermekteyiz. Erkek bebek ve kız bebek hastane odası süsleme konseptleri yanında tercihe ve zevkinize özel tasarımlar, ikramlar mümkündür.

İzmir hastane odası süsleme hazırlıklarının yapılabilmesi için doğumdan yaklaşık 3-4 hafta önce (konsepte ve isteklere göre süre değişebilir) bilgi verilmesi gerekmektedir. İzmir’deki tüm hastanelere hizmet vermekteyiz. Genelde doğumdan 1 gece önce odanızı hazırlıyoruz. Siz hastaneden çıkış yaptıktan sonra da odayı boşatıyoruz.

Sezeryan doğumlarda gün ve saat genelde bellidir ancak normal doğumlarda ise belirsizdir. Bu yüzden normal doğum düşünen anne adayları ile planlamamızı bu duruma göre iletişim halinde olarak yapmaktayız.

İzmir doğum odası süsleme hizmetinde balonlar, süsler, ikramlık çikolata, şerbet veya limonata, hatıralık hediyeler ve daha birçok göz ve damak zevkinize özel olarak hastane doğum odanızı süslüyoruz.

erkek bebek ayıcık tema doğum odası süsleme
erkek bebek ayıcık tema doğum odası süsleme
ayıcık konsept doğum odası süsleme izmir
ayıcık konsept doğum odası süsleme izmir
erkek bebek ayıcık konsept hastane doğum odası süsleme
erkek bebek ayıcık konsept hastane doğum odası süsleme

Erkek Bebek Hastane Odası Süsleme

Özel Ege Şehir Hastanesi doğum odası süsleme hizmeti verdiğimiz bu konseptimizde erkek bebek teması kullandık.

İzmir’deki tüm hastanelere doğum odası süsleme hizmeti vermekteyiz.

Mavi, beyaz ve gri tonlarda ayıcık konsept ve ışıklı perdesi ile sizin için çok özel olan bu anınızı kalıcı hale getirirken katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Genellikle erkek bebek hastane odası süsleme tercihleri mavi ağırlıklı olmaktadır. Kapı süslemesi; tül şerit ve bebeğinizin isminin yazılı olduğu bir kapı süsü ile misafirlerinizi karşılıyoruz. Doğum odasında süslerin, hediyelerin ve ikramlıkların olduğu masa göz doldurmaktadır. Bebeğin beşiği, anne yatağı konsepte uygun olarak süslenmektedir. Cibinlik ile de daha şık hale getirilmektedir.

Erkek bebek hastane odası süsleme teması olarak ayıcık konsepti oldukça tercih edilmektedir. Eğer aklınızda özel bir tema yok ise mavi, gri tonlarında olan ayıcık temasını tavsiye ederiz.

erkek bebek ayıcık konsept hastane odası süsleme
erkek bebek ayıcık konsept hastane odası süsleme
ışıklı doğum odası süsleme izmir
ışıklı doğum odası süsleme izmir
erkek bebek hastane oda süsleme
erkek bebek hastane oda süsleme
hastane odası doğum süsleme izmir
hastane odası doğum süsleme izmir
hastane odası doğum süsleme
hastane odası doğum süsleme
hastane oda süsleme
hastane oda süsleme
hastane odası süsleme
hastane odası süsleme
izmir hastane odası süsleme
izmir hastane odası süsleme
hastane oda süsleme izmir
hastane oda süsleme izmir
hastane odası süsleme izmir
hastane odası süsleme izmir
hastane doğum odası süsleme izmir
hastane doğum odası süsleme izmir

Hastane Odası Süsleme Fiyatları

Hastane doğum odası süsleme fiyatları yapılacak konsepte, verilecek ikramlara ve miktarına göre kısaca içeriğe göre değişiklik göstermektedir. Kapı süsünde bebeğinizin ismi yazacak mı yoksa sadece hoşgeldin yazısı mı olacak? Yatak ve beşikte cibinlik olacak mı yoksa sadece yatak başında fiyonk ve beşik etrafında tül mü olacak gibi birçok durum değerlendirilmektedir.

Hastane odası süsleme hizmetinde bazen masa tercih edilmemektedir ve daha sadece bir konsept olarak düşünülmektedir.

Hastane doğum odası süsleme fiyatları izmir deki hastaneler için bu ve benzeri durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz bizi arayarak veya WhatsApp üzerinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Arayın: 0533 302 37 34

ayıcık konsept tema hastane odası süsleme
ayıcık konsept tema hastane odası süsleme
ayıcık tema doğum odası süsleme
ayıcık tema doğum odası süsleme
erkek bebek ayıcık tema hastane odası süsleme
erkek bebek ayıcık tema hastane odası süsleme
erkek bebek ayıcık hastane odası süsleme
erkek bebek ayıcık hastane odası süsleme
erkek bebek hastane odası süsleme
erkek bebek hastane odası süsleme
erkek hastane odası doğum süsleme
erkek hastane odası doğum süsleme
hastane oda doğum süsleme izmir
hastane oda doğum süsleme izmir
hastane oda doğum süsleme
hastane oda doğum süsleme

Doğum Odası Süsleme

Doğum odası süsleme hizmeti gördüğünüz gibi detayı bol, yaratıcı ve yetenek isteyen bir iştir. Bu özel gününüzü işin ehli kişilere emanet etmeniz sizi daha memnun edecektir. Hazırladığımız her ürünün ayrıntısı ile tek tek bizzat ilgilenmekteyiz ve içimize sinmeyen hiçbirşeyi sizlere sunmuyoruz. Her hastane doğum odası süsleme işine sanki kendi doğumumuz gibi özenerek ve titizlikle hazırlanıyoruz.

Beşik, yatak, kapı süsü, pasta, çikolata, kek, şerbet, kolonya-koku şişeleri, balonlar, limonata ve hediyelik eşyalardaki bütünlük, renk ve tema uyumu mükemmel olmalıdır. Bunlara karar verirken sizler ile birlikte isteğiniz doğrultusunda sizin için en iyiyi değerlendirip uyguluyoruz.

hastane doğum oda süsleme
hastane doğum oda süsleme
hastane odası süsleme
hastane odası süsleme

Hastane Odası Süslemesinde En Sık Yapılan Hatalar

Bebeğini karşılayacak odayı süslerken her anne ve baba adayı kusursuz olmak ister. Ancak kusursuz olayım derken bir takım hatalar yapılabilir.

Anne ve baba adayları büyük bir heyecan içerisinde bebeklerini karşılayacakları odayı süslerlerken görselliğe ve süslemeye öylesine önem verirler ki sağlığı ve güvenliği arka plana iterler. Siz siz olun hastane doğum odası süslerken her daim sağlığa ve güvenliğe önem verin. Bunun içinde süsleme yaparken odanın asıl amacının yeni doğum yapmış hassas ve yorgun anne ile dünyaya yeni gelmiş bebeğin dinlenmesi olduğunu unutmayarak odayı gereksiz süs malzemeleriyle doldurmayın. Anne ve bebeğe yardımcı olacak kişilerin oda içerisinde rahat dolaşmalarını sağlayacak bir ortam hazırlayın. Ayrıca annede oda içerisinde rahat dolaşabilmelidir ki doğumdan sonra oluşabilecek ağrıları dindirebilecek, kendisini rahat hissetmesini sağlayacak egzersiz ve yürüyüşleri zorlanmadan yapabilsin. Ayrıca bebekte oluşabilecek gazın sırtını sıvazlayarak çıkartılabilmesi içinde rahat hareket edebilecek alana ihtiyacınız olacaktır.

Sizleri ziyarete gelecek sevdikleriniz için ikramlık ve ufak hediyeler ayarlamanız gayet normaldir. Ancak bu türden hediyeler genellikle kokulu taş, lavanta kesesi, kokulu mum vb. hediyeliklerden seçilir ki bu büyük bir hatadır. Çünkü bu hediyeliklerden yayılan koku, odada rahat etmesi gereken anne ve bebeğini rahatsız eder. Ayrıca ziyaretçiler için hazırlanmış olan hediyelikler ve ikramlıklar, anne ve bebeğin yatağına yakın bir yere konur ki bu da ziyaretin süresini uzatacağından anne ve bebeği yoracaktır. Bu tür hediyelik ve ikramlıkların kapıya yakın bir yere konması ziyaretin kısa olması gerektiğini ziyaretçilerinize hatırlatacak ince bir mesajdır.

Hastane doğum odasını süslerken odayı daha cazibeli hale getirmek için fazla ışık yayan süslemelerin kullanılması hatadır. Çünkü doğumdan sonra şiddetli baş ağrısı çekme ihtimali yüksek olan anne, bu ışıklara karşı oldukça duyarlı hale gelir ki bu da anneyi rahatsız edecektir. Ayrıca bu tür ışıklı süslemeler göz alıcı olduğundan daha yeni karanlık bir ortamdan çıkmış ve dünyaya gelmiş olan bebeği de mutlaka rahatsız edecektir. İlla da ışıklı süsleme kullanmak istiyorsanız direkt gözü almayan loş ışıklar tercih etmelisiniz.

Bebeğimi en iyi şekilde karşılayayım düşüncesiyle maliyeti yükseltmekte çok sık düşülen bir hatadır. Sonuçta süsleme yaptığınız odanın bir ya da iki gün kalacağınız bir hastane odası olduğunu unutmadan sade bir süsleme yapmayı tercih etmeniz mali olarak faydanıza olacaktır.

Yaratıcı Doğum Odası Süsleme Fikirleri

Hastane doğum odasının süslenmesi son zamanlarda öne çıkan modalardan olsa da siz, bu işi sırf moda diye değil de hakkını vererek yapmaya çalışın. Önceliğiniz annenin psikolojik durumunun bebeğe hazırlanması ve dünyaya ilk kez gelen bebeğinizi renkli bir ortamla tanıştırmak olsun. Bunun içinde odayı süslerken anne ve bebeğin rahat edebileceği bir tarzda süsleme yapmaya özen gösterin. Süsleme yaparken canlı ve güzel kokan çiçekler ile annenin kendisini rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca doğal mumlar yakarak vücudun seratonin hormonu salgılamasını sağlayabilirsiniz. Odanın çeşitli yerlerine annenin hamileliği süresince çekildiği fotoğraflardan, hatta hızlı davranabilirseniz doğumdan sonra anne ve bebeğin çekilmiş fotoğraflarından odanın çeşitli yerlerine asmanız odada pozitif etki yaratacaktır.

Süslemeyi yaparken bebeğinizin cinsiyetini kesinlikle göz önünde bulundurun. Bebeğiniz erkek ise renk ağırlığı mavi tonda, kız ise renk ağırlığı pembe tonda oluşturabilirsiniz. Farklı renklerde tercihiniz olabilir. Ama yine de bebeğinizin cinsiyetiyle uyumlu olması çok önemli. Bebeğinizin ismini doğumdan önce belirlediyseniz kapı süsünde bebeğinizin ismi mutlaka olsun. Eğer belirlemediyseniz kız ya da erkek olduğunu ifade eden bir kapı süsü asmalısınız. Odada şık bir görüntü elde etmek için bebeğinizin beşiği ile annenin yatağını aynı temada ve renkteki nevresimlerle süslemeniz oldukça yararlı olacaktır. Böylelikle bir bütünlükte elde etmiş olursunuz. Sizleri ziyarete gelecek misafirlerinize şık bir sepet içerisinde ikramda bulunmanız onlara verdiğiniz değeri de gösterir. Bunun için süslü sepetler kullanabilirsiniz. Odanın duvarına ‘Hoş Geldin Bebeğim’ yazısını asmayı sakın unutmayın. Bebek anı defteri için ayrı bir stant oluşturmanızda odaya farklı bir hava katacağı gibi misafirleriniz fikirlerini rahatlıkla yazabilir.

Hastane doğum odasını en güzel şekilde süsleseniz de hayatınızdaki en güzel süsün eşiniz ve bebeğiniz olduğunu unutmamanız dileğiyle.